Czytających: 10777

Łomnica: W Łomnicy nie brakowało emocji

Czwartek, 29 października 2020, 10:49
Aktualizacja: 10:52
W meczu 10. kolejki B-klasy lider grupy drugiej podejmował rezerwy Pogoni Świerzawa. Po ciekawym spotkaniu górą byli gospodarze, którzy zwyciężyli 4:2, ale łatwo nie było...

Rezerwy KS-u Łomnica musiały mocno się napracować, aby wywalczyć komplet punktów w starciu z rezerwami świerzawskiej Pogoni. Goście już na początku meczu zaskoczyli obejmując prowadzenie. Jeszcze przed przerwą miejscowi wyrównali i przejęli prowadzenie. Chwilę po zmianie stron Maraszek po raz drugi wpisał się na listę strzelców i było 2:2. W 60. minucie w niecodziennej sytuacji z bliska gola zdobył Kraiński, a grający "gołą jedenastką" goście w końcówce meczu stracili czwartego gola i zakończyło się wynikiem 4:2.

KS II Łomnica - Pogoń II Świerzawa 4:2 (2:1)

Gole: 0:1 Maraszek 10', 1:1 Kaszkur 24', 2:1 Banik 35', 2:2 Maraszek 50', 3:2 Kraiński 60', 4:2 Woś 81'.

KS: Polaczyk - Jasiński, Banik (75' Świercz), Kaszkur (30' D. Klimek), Kawka (75' Makowski), Kraiński, Krupa, Rhoda, Sawicki (75' Szlęk), Woś, Zacharski (35' D. Habasiński).
Pogoń: Ochab - Sieja, Rak, Kołkowski, Szwaja, Piszczór, Olejarczyk, Maraszek, Kobyłecki, Gulcz, Szargała.

Klub z Łomnicy z dorobkiem 28 punktów (bilans meczów 9-1-0) jest liderem tabeli. Pogoń II z dorobkiem 10 punktów jest na 8. miejscu. W następnej kolejce świerzawska Pogoń podejmie Bobry Wojanów (8.11, godz. 11:00), a KS II Łomnica pauzuje.