Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 3147
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W Karpaczu ostatnie PARKowanie pod Lipą

Wiadomości: Karpacz
Niedziela, 30 lipca 2017, 7:33
Aktualizacja: Poniedziałek, 31 lipca 2017, 7:39
Autor: Joanna
Fot. Joanna
W sobotę (29.07) od godziny 15.00 do 19.00 odbyła się czwarta i ostatnia część PARKowania pod Lipą Sądową w Karpaczu. Impreza minęła pod hasłem PARK Sztuki. Na dzieci po raz kolejny czekało mnóstwo atrakcji związanych z teatrem i sztuczkami cyrkowymi.

Jak zawsze , część warsztatowa trwała do godziny 18.00, później odbył się spektakl teatru Avatar. Seria imprez, które odbywały się w każdą sobotę lipca przyciągnęła mnóstwo zainteresowanych osób. Szczególnie rodzin, do których były adresowane.

Wczoraj pojawiła się również grupa młodzieży kolonijnej. Podczas PARKu sztuki dzieci i młodzież chętnie próbowały własnych sił w żonglerce, chodzeniu na szczudłach oraz po linie. Atrakcje były bardzo urozmaicone, a nad każdą częścią czuwał bajkowo ucharakteryzowany animator. Był teatrzyk, gdzie najmłodsi próbowali wczuć się w inne postacie. Dużym zainteresowaniem cieszyła się lina, po której dzieci próbowały przejść przy pomocy animatora. Równie wielką frajdę sprawiały szczudła. Nie zabrakło wielkich mydlanych baniek oraz warsztatów plastycznych, w których wspólnie z najmłodszymi brali udział ich rodzice czy babcie i trzeba podkreślić, że cieszyły się dużym zainteresowaniem. Każdy mógł wybrać to, co mu najbardziej odpowiadało. Dla rodziców były przygotowane leżaki na czas zabaw ich dzieci.

Wczoraj również odbyło się losowanie drobnych nagród (gadżetów, jak kubek, smycz). Było ciekawie, aktywnie, kolorowo i dopisała pogoda. Każda impreza z czterech serii PARKowania pod Lipą była poświęcona innej tematyce. To niestety była ostatnia edycja PARKowania w tym roku.

Organizatorem serii imprez i fundatorem nagród było Miasto Karpacz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group