Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 9785
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: W Karpaczu jest zastępca burmistrza

Sobota, 7 marca 2015, 7:30
Aktualizacja: 7:32
Autor: Mea
Karpacz: W Karpaczu jest zastępca burmistrza
Fot. Archiwum Joanny Klagi
Po około trzech miesiącach od wyborów Radosław Jęcek, burmistrz Karpacza wybrał Joannę Klagę na stanowisko wiceburmistrza. – Cieszę się, choć wiem, że przede mną jest wiele wyzwań – mówiła Joanna Klaga.

Nowa wiceburmistrz urodziła się w Przemyślu i z wykształcenia jest politologiem. - W Karpaczu mieszkam już od 10 lat i tutaj prowadziłam pensjonaty. Do wyborów startowałam z tego samego komitetu co obecny burmistrz. Jestem członkinią Partnerstwa Ducha Gór i od lat działam na rzecz promocji Karpacza. Pragnę kontynuować tę działalność poprzez promowanie produktu lokalnego Karpacza oraz Marki Karkonosze w Polsce i za granicą – powiedziała nam Joanna Klaga.

Zastępca burmistrza była już na Targach Turystycznych ITB w Berlinie i planuje organizację dużej imprezy w lipcu. – Od pierwszych dni pracy otrzymałam od współpracowników duże wsparcie. Stanowią oni zgraną drużynę. Na targach w Berlinie podpisaliśmy porozumienie o współpracy dla przedsiębiorców z Karpacza, dzięki któremu będą mogli sprzedawać swoje usługi na ogólnoeuropejskich platformach online'owych – zaznaczyła Joanna Klaga.

- Przygotowujemy już kilkudniową imprezę pod hasłem Święto Ducha Gór, na której będą promowane regionalne produkty, odbędzie się też koncert oraz zawody sportowe – dodała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group