Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 2698
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W galerii na rzecz WOŚP

Niedziela, 30 stycznia 2022, 7:30
Aktualizacja: 7:30
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: W galerii na rzecz WOŚP
Fot. Przemek Kaczałko
Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, po rocznej przerwie mógł wrócić z organizacją imprezy pod hasłem "Before WOŚP". W Przeddzień wielkiego finału jubileuszowej - 30. edycji, w Galerii Sudeckiej były pokazy artystyczne, licytacje oraz pokazy ratownictwa.
Cieszyny się, że udało nam się wrócić do naszego sztandarowego wydarzenia, które organizujemy od 5 lat. Nie wyobrażamy sobie finału bez "befora" - podkreślił Jakub Thauer, szef sztabu WOŚP Jelenia Góra przy ZST Mechanik.

Podczas licytacji można było zdobyć m.in. voucher na weekend w Lake Hill Resort&Spa, obrazy, gadżety WOŚP oraz od sponsorów, a także tzw. "koty w worku", czyli nagrody niespodzianki.

Na scenie można było podziwiać występy tancerek z Space Dance Studio, były też pokazy pierwszej pomocy, warsztaty dla dzieci.

WOŚP to również nauka pierwszej pomocy, więc strażacy ochotnicy pomagają nam - dodał J. Thauer.

Na ulice miasta wyjdzie ok. 400 wolontariuszy. Imprezy zaplanowano w Jeleniej Górze, ale również w Kowarach, Mysłakowicach, Karpaczu, Szklarskiej Porębie i wielu innych miejscach. Główne licytacje o godz. 19:00 w JCK.

Twoja reakcja na artykuł?

20
71%
Cieszy
5
18%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group