Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 2279
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W "Czwórce" trzylatki wkroczyły w świat przedszkolny

Sobota, 26 października 2013, 7:23
Aktualizacja: Niedziela, 27 października 2013, 7:53
Autor: Mea
Jelenia Góra: W "Czwórce" trzylatki wkroczyły w świat przedszkolny
Fot. Mea
Pasowanie na przedszkolaka i występy trzylatków odbyły się wczoraj (25.10.) w Miejskim Przedszkolu nr 4 w Jeleniej Górze. – To ważny dzień w życiu tych maluchów – mówiła Wioletta Pyrzanowska, dyrektor tej placówki.

Dzieci od września poznawały przedszkole oraz koleżanki i kolegów z grupy. – 25. przedszkolaków (ośmiu chłopców i siedemnaście dziewczynek) z wychowawczynią przygotowało pod kierunkiem swojej wychowawczyni program artystyczny. Była to pierwsza ich uroczystość. Zaprosili na nią rodziców i dziadków. Po występach złożyli przysięgę przedszkolaka – powiedziała Wioletta Pyrzanowska.

- Fajnie jest w przedszkolu, są mili koledzy, koleżanki i ładne zabawki. Zaprzyjaźniłam się już z Kalinką, a moją ulubioną zabawką jest zielony żółwik. Dla rodziców zaśpiewałam „Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę” – zaśpiewała Jagódka.

- Dobrze jest w przedszkolu, jest na przykład taki super traktor. No i mogliśmy zaśpiewać rodzicom ładne piosenki, i zatańczyć – podkreślał Mateusz.

Rodzice byli dumni ze swoich pociech. – Przedszkole jest super, rodzice byli chyba bardziej przejęci pasowaniem niż dzieci, bo razem w domu przygotowywaliśmy się do występów – mówiła Barbara Lenart, mama Blanki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group