Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8070
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W areszcie się dowiedział, że ma też zarzut rozboju

Środa, 28 listopada 2012, 8:25
Aktualizacja: 8:27
Autor: 112
Kara pozbawienia wolności nawet do 12. lat grozi sprawcy, który zaatakował mężczyznę, gdy ten zatrzymał się na jednej z ulic w Jeleniej Górze i wysiadł z auta, aby zatelefonować. Wówczas został uderzony, a następnie okradziony. Bandyta już przebywa w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze, gdzie trafił za inne przestępstwo.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, że 24-letni jeleniogórzanin, który od kliku miesięcy przebywa w areszcie śledczym dopuścił się także rozboju.

Do zdarzenia doszło 5. lipca br. około godziny 18.00 na jednej z ulic w Jeleniej Górze. Pokrzywdzony na chwilę zatrzymał się, wysiadł z auta , aby zadzwonić. W tym momencie został zaatakowany przez napastnika, a następnie okradziony. Łupem bandyty padł telefon komórkowy, pieniądze i inne przedmioty o łącznej wartości około 2000 zł.

Pokrzywdzony o zdarzeniu powiadomił policję. Funkcjonariusze w oparciu o uzyskane informacje oraz rysopis wytypowali 24-latka jako sprawcę tego przestępstwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group