Zalogowanych: 23

Jelenia Góra: Victoria niczym walec przez ligę

Poniedziałek, 12 października 2020, 14:55
Aktualizacja: 14:56
Dziesięć meczów - dziesięć zwycięstw (bilans bramek 57:7), to dorobek jeleniogórskiej Victorii, która w grupie pierwszej A-klasy nie ma sobie równych. W minioną sobotę (10.10) podopieczni Bartosza Gęcy pokonali Budowlanych Wojcieszów 6:0.

Jeleniogórzanie przebojem idą przez ligę. Niemal w każdym spotkaniu bardzo wysoko pokonują swoich rywali, dzięki czemu w ligowej tabeli mają już 7 punktów przewagi nad wiceliderem - KS Łomnica. W spotkaniu rozegranym w Parku Norweskim Victoria do przerwy trzykrotnie zdobywała gole, a gdy w drugiej połowie wydawało się, że niewiele więcej się wydarzy, w ostatnich dziesięciu minutach gry jeleniogórzanie ponownie imponowali skutecznością i wygrali ostatecznie 6:0.

Victoria Jelenia Góra - Budowlani Wojcieszów 6:0 (3:0)

Gole: 1:0 Kogut 11', 2:0 Kocot 19', 3:0 Rudnicki 42', 4:0 Roskowiński 81', 5:0 Śnieżek 88', 6:0 Sobczak 90'+1.

Victoria: Harasimowicz - Dudek (58' Sobczak), Roskowiński (82' Gluza), Kogut (72' Śnieżek), Kocot (65' Paradowski), Maryszczak (75' Zwolenik), Okowiński, Rudnicki, Rząca, Sala (36' Kuncewicz), Semeniuk.
Budowlani: Tokarek - I. Klawiński, Skąpski, Małek, Góralik, M. Klawiński, Lidtke, Ł. Nowicki (37' Sokołowski), K. Nowicki, Sporny, Terlecki.
Widzów: 60.

W następnej kolejce (17.10, godz. 15:00) Victoria zagra na wyjeździe z Czarnymi Przedwojów.