Wtorek, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 6263
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Uwodził kobiety na… samobójstwo

Piątek, 27 marca 2009, 13:10
Aktualizacja: 13:12
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Uwodził kobiety na… samobójstwo
Fot. .......
Mieszkaniec Legnicy, chcąc zdobyć serce wybranki, wziął ją na litość i wysyłał sms grożąc, że się zabije. Jak się później okazało, był to tylko żart, a w ten sposób mężczyzna zwraca na siebie uwagę płci przeciwnej.

Wczoraj policja została powiadomiona przez mieszkankę powiatu jeleniogórskiego, że otrzymała wiadomość o tym, że jej nowy znajomy chce popełnić samobójstwo.

Jak ustalili policjanci, kobieta około miesiąca temu nawiązała znajomość z 25-letnim mieszkańcem Legnicy, z którym porozumiewała się za pomocą wiadomości tekstowych. Wczoraj otrzymała od niego sms, który ją przestraszył. Mężczyzna napisał, że ma wszystkiego dość i ma zamiar odebrać sobie życie. Kobieta znała jedynie jego imię - poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Policjanci ustalili nazwisko i adres zamieszkania „desperata”. W związku z tym, że jest on mieszkańcem Legnicy powiadomili tamtejszych policjantów, którzy chwilę później z nim się skontaktowali. Legniczanin oświadczył, że nie ma on skłonności samobójczych, a ta wiadomość była tylko żartem. W ten właśnie sposób mężczyzna postanowił zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej, wykorzystując ich wrażliwość.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group