Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 5973
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Uwięził byłą partnerkę

Środa, 14 lipca 2021, 9:08
Autor: WAC
Region: Uwięził byłą partnerkę
Fot. policja
Bolesławieccy dzielnicowi zatrzymali mężczyznę, który wielokrotnie złamał sądowy zakaz zbliżania się do byłej partnerki. Ponadto 44-latek pozbawił kobietę wolności zamykając ją w mieszkaniu oraz groził pobiciem.

Podejrzany od 27 maja wielokrotnie przychodził pod mieszkanie byłej konkubiny i wszczynał awantury. Wysyłał też kobiecie różne wiadomości tekstowe. Ponadto 3 lipca pozbawił pokrzywdzoną wolności zamykając ją w miejscu zamieszkania i groził pobiciem.

Dzielnicowi po otrzymaniu informacji, że 44-latek może więzić kobietę natychmiast podjęli działania w celu jej uwolnienia, zatrzymania sprawcy oraz ustaleniu okoliczności, w których kobieta została pozbawiona wolności - mówi podkom. Wojciech Jabłoński z policji dolnośląskiej. - Mężczyzna jest dobrze znany dzielnicowym, ponieważ był karany za znęcanie nad pokrzywdzoną i w marcu 2021 roku otrzymał sądowy zakaz zbliżania się do niej.

Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 2 miesiące. Mężczyźnie za popełnione czyny grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

7
39%
Cieszy
4
22%
Hahaha
1
6%
Nudzi
1
6%
Smuci
2
11%
Złości
3
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group