Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 6009
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Uwiecznij zabytek – wygraj nagrody!

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 9 sierpnia 2008, 8:22
Aktualizacja: 8:23
Autor: KTL
Fot. TEJO
Robisz zdjęcia? Bierz aparat i nie czekaj. Po raz kolejny Miejski Dom Kultury „Muflon” zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. W kadrze mają znaleźć się zabytki z Dolnego Śląska. Zwieńczeniem zmagań będzie wernisaż (21 września), a na zwycięzców czekają nagrody.

„Zabytki w krajobrazie” to tytuł konkursu, w którym mogą wziąć udział wszyscy fotografujący amatorsko. Aby zdjęcia zyskały sobie przychylność komisji, muszą spełnić kilka warunków. Tematem dla nadesłanych prac są zabytki regionu dolnośląskiego.

– Każdy może nam przysłać do dziesięciu zdjęć – mówi Krzysztof Zwoliński, instruktor fotografii. – Mogą one być zarówno czarno-białe jak i kolorowe.

Jury zwróci szczególną uwagę na prace ukazujące stan i obecny wygląd obiektów, zachowujące przy tym ciekawe walory artystyczne. Odbitki fotografii biorących udział w konkursie powinny mieć format co najmniej 15 x 21 cm. Termin składania prac mija 12 września. Podpisane na odwrocie prace należy wraz z numerem telefonu oraz adresem autora nadsyłać na adres: Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze; ul. Cieplicka 172; 58-570 Jelenia Góra

21 września o godzinie 12 odbędzie się wernisaż wystawy pokonkursowej, na którym wręczone zostaną nagrody.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group