Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 9034
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/ region: Uwaga, cykliści na drogach!

Sobota, 28 sierpnia 2010, 9:27
Aktualizacja: 9:28
Autor: Angela
Dzisiaj i jutro przez powiat jeleniogórski przejadą uczestnicy 25 Rajdu Karkonoskiego i Parady Rowerów, a wraz z nimi pojawią się utrudnienia na drogach. Przez nasz teren przebiegają w tym roku II odcinki specjalne, które będą całkowicie zamknięte dla ruchu.

Pierwszy odcinek specjalny biegnie od Nielestna do Dziwiszowa przez Płoszczynę i Płoszczynkę. Drugi rozpoczyna się w Grudzy i kończy się w Małej Kamienicy. Zawodnicy nie będąc na trasie rajdu zobowiązani są do przestrzegania obowiązujących przepisów z zakresu ruchu drogowego. Będzie ona bowiem całkowicie zamknięta dla ruchu w godzinach od 9.00 do 18.00.

W niedzielę, ( 29 sierpnia br.) o godzinie 11.00 z Placu Ratuszowego ruszy Parada Rowerów, w związku z czym utrudnienia w ruchu wystąpią na ulicy Wolności, Podgórzyńskiej, w Podgórzynie, Sobieszowie , na ulicy Cieplickiej. W trakcie trwania parady w/wymienione ulice będą chwilowo zamknięte dla ruchu pojazdów.

- W trakcie trwania 25 Rajdu Karkonoskiego policja apeluje do kibiców o zachowanie szczególnej ostrożności na trasie przejazdu, aby nie doszło do żadnego nieszczęśliwego wypadku. Prosimy o to, aby nie stać na zakrętach, gdyż zawodnicy jeżdżą z dużą prędkością, co może spowodować, wypadnięcie z trasy. Apelujemy również do rodziców i opiekunów o pilnowanie dzieci i zwierząt – mówi podinp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group