Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 6145
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Utrudnienia w ruchu na Podwalu

Środa, 14 lutego 2018, 13:00
Aktualizacja: Piątek, 16 lutego 2018, 6:49
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Utrudnienia w ruchu na Podwalu
Fot. Przemek Kaczałko
W środę (14.02) rozpoczął się proces usuwania starych oznaczeń poziomych w centrum miasta – od ulicy Mostowej po Plac kard. Stefana Wyszyńskiego. W związku z tym występują utrudnienia w ruchu drogowym.

Miejski Zarząd Dróg i Mostów przystąpił do usuwania starego oznakowania poziomego, które pozostało widoczne po zmianie organizacji ruchu. - Testujemy możliwość usunięcia tego oznakowania przy pomocy piaskowania. Chcemy to zrobić bardzo szybko - powiedział Norbert Łukaniuk, dyrektor MZDiM.

Gdy pozostałości po oznakowaniu poziomym w centrum miasta zostaną usunięte, robotnicy przejdą w okolice ronda na Różyckiego, a także na rondo na ul. Wolności/ Podgórzyńska oraz przystąpią do takich prac na włączeniu ulicy Ogińskiego do Konstytucji 3 Maja.

- Pozostałości bardzo rażą nas i kierowców, ale nie mieliśmy możliwości technicznych, aby to usunąć. Urządzenia, które teraz testujemy służą do piaskowania konstrukcji stalowych, więc powinno to zadziałać - stwierdził N. Łukaniuk, który zapewnia, że 14 dni wcześniej przeprowadzono skutecznie próbę takiego rozwiązania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (42) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group