Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 11271
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Utrudnienia w ruchu

Piątek, 18 lutego 2022, 8:13
Autor: WAC
Piechowice: Utrudnienia w ruchu
Fot. MT
Na spore utrudnienia muszą się przygotować kierowcy w Piechowicach. Będą one związane z rozpoczynającymi się 28 lutego pracami przy budowie kanalizacji sanitarnej.

Zamknięty dla ruchu drogowego zostanie odcinek drogi wojewódzkiej nr 366 od skrzyżowania ul. Kryształowej z ul. 1 Maja (obok Przedszkola Samorządowego nr 1 ,,Chatka Puchatka’’) do obiektu mostowego (obok przystanku autobusowego ,,Piechowice Górne”).

W tym czasie kierowcy jadący z Sobieszowa w kierunku na Szklarską Porębę będą musieli korzystać z objazdu przez Pakoszów do drogi krajowej nr 3. Na zamknięty odcinek ulic będą mogli wjechać jedynie mieszkańcy tam zameldowani.

Na czas prac zostaną też wprowadzone tymczasowe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Dla linii nr 9 zostanie wyznaczony tymczasowy przystanek autobusowy przy skrzyżowaniu ul. 1 Maja z ul. Kolejową (za Przedszkolem Samorządowym nr 1 ,,Chatka Puchatka’’), który będzie pełnił funkcję tymczasowej pętli autobusowej. W związku z tym ostatnim punktem przystankowym w kierunku Piechowic Górnych będzie przystanek ,,Przedszkole’’. Obecna trasa linii 15 do przystanku ,,Piechowice Dworzec PKP’’ zostanie skrócona do przystanku ,,Piechowice Górne’’. Natomiast kursy realizowane w dni nauki szkolnej, wyjeżdżające z przystanku ,,Michałowice Śnieżna’’ o godzinie 07:20 oraz 14:17, które dowożą dzieci z osiedli do placówek oświatowych jak również umożliwiają im powrót do domu będą odbywać się tak jak obecnie. Trasa ich przejazdu zostanie poprowadzona objazdem z Piechowic Górnych przez ul. Jeleniogórską i ul. Cmentarną.

Twoja reakcja na artykuł?

10
40%
Cieszy
3
12%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
4%
Złości
10
40%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
887
Jest nowy
6%
1-5 lat
15%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Nie mówią po polsku
 
112
Oddali hołd zmarłym
 
112
Interwencja pod galerią
 
Edukacja
Tak przywitali mistrzynię!
 
Aktualności
Porzucili samochody na drodze!
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group