Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 6794
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Upił się i zasnął na torowisku

Poniedziałek, 21 kwietnia 2008, 7:55
Aktualizacja: Wtorek, 22 kwietnia 2008, 7:38
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Upił się i zasnął na torowisku
Pociąg zbliża się do estakady. W tym roku jeździ tam więcej składów pasażerskich niż zwykle. Są też pociągi towarowe i drezyny. Miejsce jest bardzo niebezpieczne.
Fot. TEJO
Nieprzytomnego i zamroczonego alkoholem mężczyznę przejechałby pociąg, gdyby nie pomoc strażników miejskich, którzy ściągnęli go z torów pod estakadą.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na osiedlu Zabobrze. - Patrol straży miejskiej patrolując w godzinach nocnych ten rejon przy ulicy Jana Pawła II został poinformowany przez dyżurnego, że na torowisku pod estakadą prawdopodobnie leży człowiek – mówi mł. insp. Grzegorz Rybarczyk, rzecznik SM.

Po przybyciu na miejsce zgłoszenia i penetracji terenu znaleziono nieznanego mężczyznę. Był kompletnie pijany. Leżał na torach, po których normalnie kursują pociągi. Strażnicy nie mogli nawiązać kontaktu z pijakiem. Zdjęli go z torowiska i przeprowadzili do radiowozu. Tam odzyskał przytomność.

Powiedział, że upił się podczas imprezy. Chciał wrócić do domu, ale wypity alkohol uniemożliwił mu powrót. Chciał na chwilę usiąść i odpocząć. Nie wiedział, że wybrał torowisko. Ułożył się tam wygodnie i uciął sobie drzemkę.

Gdyby nie interwencja strażników, mogła być to ostatnia „siesta” Stanisława B., z Zabobrza. Patrol SM odwiózł mężczyznę do domu i przekazał pod opiekę żonie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group