Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 7009
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Umacniali relacje, mówili o prestiżu miasta. W Teatrze im. Norwida

Czwartek, 12 stycznia 2012, 16:12
Aktualizacja: Piątek, 13 stycznia 2012, 8:17
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Umacniali relacje, mówili o prestiżu miasta. W Teatrze im. Norwida
Fot. Petr
Umacnianie pozytywnych relacji między samorządem a liderami społeczności Jeleniej Góry, kształtowanie wizerunku i prestiżu miasta. Oto główne cele uroczystego spotkania władz samorządowych z mieszkańcami stolicy Karkonoszy, które odbyło się dzisiaj w Teatrze im. Norwida.

Podczas dzisiejszej uroczystości w Teatrze im. Norwida w Jeleniej Górze najpierw odbyły się projekcje filmowe związane z wizerunkiem naszego miasta, wystąpienie prezydenta Jeleniej Góry, Marcina Zawiły i przewodniczącego Rady Miejskiej, Janusza Grodzińskiego, a następnie wręczenie nagród: „Gloria artis”, Nagrody Miasta Jeleniej Góry i Zasłużony dla Jeleniej Góry. W ramach części oficjalnej swoje talenty prezentowali również młodzi-zdolni jeleniogórzanie.

Po omówieniu inwestycji, udziału Jeleniej Góry w projektach unijnych, a także: „potencjału jeleniogórskiej oświaty oraz spadku bezrobocia” w regionie prezydent miasta Marcin Zawiła złożył uczestnikom uroczystości życzenia noworoczne.

– Życzę wszystkim siły i jak najwięcej optymizmu co do przyszłości. Wiary w to, że nasz region jest wyjątkowy, i że mimo niekorzystnych prognoz związanych z kryzysem finansowym, które są obecnie przekazywane w najróżniejszych formach choćby przez media jesteśmy w stanie przezwyciężyć wszelkie trudności. Do siego roku! – mówił Marcin Zawiła.

Po zakończeniu uroczystości, w foyer Teatru im. Norwida na uczestników czekał poczęstunek przygotowany przez jeleniogórskie szkoły gastronomiczne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (49) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group