Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 7526
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Ukradli i ukryli się. Zostali zatrzymani

Wtorek, 26 sierpnia 2014, 6:51
Aktualizacja: 6:52
Autor: 112
Region: Ukradli i ukryli się. Zostali zatrzymani
Fot. Archiwum Policji
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, w wieku 19 i 25 lat, podejrzanych o kradzież z włamaniem do jednego z budynków w Karpaczu. Łupem złodziei padło mienie o wartości około 50 tysięcy złotych. Były to między innymi laptopy, telewizor, playstation, gotówka i inne przedmioty.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyźni w nocy z 10 na 11 sierpnia br. włamali się, a następnie okradli jeden z budynków w Karpaczu. Do zdarzenia doszło podczas nieobecności właścicieli, którzy przebywali na urlopie.

- O przestępstwie policjanci zostali powiadomieni kilka godzin później przez pracowników ochrony. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwanie osób podejrzewanych o ten czyn. W wyniku prowadzonych czynności ustalili i wytypowali dwóch mężczyzn. Ukryli się oni w wynajmowanym mieszkaniu we Wrocławiu. Tam też zostali zatrzymani – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

- Policjanci w tym lokalu odnaleźli część łupów, kolejne przedmioty były w piwnicy w jednym z budynków w Karpaczu. Łącznie odzyskali mienie o wartości 30 tysięcy złotych. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani próbowali również łupy sprzedać z pośrednictwem portali internetowych, ale nie zdążyli. Obecnie wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group