Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 9623
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ukradli bankomat z pieniędzmi

Wtorek, 31 sierpnia 2010, 13:04
Aktualizacja: Środa, 1 września 2010, 7:40
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Ukradli bankomat z pieniędzmi
Fot. TEJO
Kradzieży całego bankomatu z jego zawartością dokonali dziś w nocy nieznani sprawcy. Maszyna zniknęła z ulicy Głowackiego sprzed pawilonu Intermarché. Policja sprawdza monitoring, rozpytuje i ustala ewentualnych świadków.

Nieznani sprawcy ukradli cały bankomat dzisiaj w nocy. Policję o kradzieży poinformowano rano, o godzinie 8.20. – Obecnie policja dochodzeniowo-śledcza prowadzi czynności wyjaśniające, procesowe i operacyjne zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców. Prowadzone są oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchujemy świadków. Prosimy wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia o przekazanie ich policji dochodzeniowo-śledczej pod numer 75 75 20 203 lub numer alarmowy 997 – mówi Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Jak na razie nie wiadomo, jaka kwota pieniędzy była w bankomacie oraz czy twarze sprawców kradzieży zarejestrował monitoring. Pobliscy mieszkańcy skarżą się za to na grupki hałaśliwie zachowujących się ludzi, którzy nie stronią od alkoholu i przesiadują na pobliskim skwerku. Pojawia się także wiele głosów sprzeciwu wobec prowadzącego w pobliżu działalność punktu z tzw. dopalaczami.

Kradzież bankomatu to już drugie tego typu zdarzenie w tym roku. Z końcem maja dwóch mężczyzn ubranych w kominiarki nad ranem próbowało wyrwać, a następnie ukraść bankomat przy sklepie sieci Biedronka na Zabobrzu. Użyli do tego samochodu dostawczego. Celu jednak nie osiągnęli. Spłoszyli ich mieszkańcy, którzy wezwali policję. Złodzieje odciągnęli bankomat około pięciu metrów, po czym porzucili maszynę i uciekli.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (44)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group