Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8043
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Ukradli auto, zgubili łup

Środa, 11 sierpnia 2010, 8:17
Aktualizacja: 8:17
Autor: KPP
Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawców kradzieży rur kanalizacyjnych. Aby wywieźć rury, przywłaszczyli sobie samochód, a jego kierowca był pijany i… zgubił skradzione elementy.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży dwóch mężczyzn mieszkańców Radogoszczy. Wczoraj dyżurny KPP w Lubaniu został powiadomiony telefonicznie przez świadka, że na drodze dojazdowej do miasta leżą rury, które uniemożliwiają dalszy przejazd.

Świadek podał także, że widział auto, które odjechało z piskiem opon, a z wnętrza zaczęły wypadać rury. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z Komendy Powiatowej w Lubaniu. Funkcjonariusze w pobliżu miejsca zdarzenia zatrzymali sprawców kradzieży rur.

Złodzieje „pożyczyli” auto, zapakowali tam skradzione rury z terenu jednej z firm i próbowali je wywieźć. Jednak z uwagi na złe zabezpieczenie rury pospadały ze skrzyni ładunkowej, czym spowodowały utrudnienie dla ruchu. Sprawcy kradzieży trafili do policyjnego aresztu. Za kradzież grozić im może do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group