Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 5078
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Ukradli auto ze stacji benzynowej

Piątek, 10 września 2010, 9:49
Aktualizacja: 13:43
Autor: KMP
Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o kradzież samochodu z terenu powiatu lwóweckiego. Sprawcy ukradli auto wraz z towarem z jednej ze stacji benzynowych. Wpadli w Szklarskiej Porębie.

W nocy z 9 na 10 września 2010 roku policjanci ze Szklarskiej Poręby i Jeleniej Góry zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 27-36 lat , którzy podejrzewani są o kradzież samochodu z terenu powiatu lwóweckiego. Dwóch z nich to mieszkańcy Jeleniej Góry, a trzeci Bolesławca – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Policjanci pełniąc służbę w Szklarskiej Porębie zauważyli samochód marki Audi A6, którym poruszało się trzech mężczyzn. Ich zachowanie wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy. Jak się później okazało, słusznie: zarówno samochód, jak i rysopis odpowiadał mężczyznom poszukiwanym przez policjantów z Lwówka Śląskiego.

Podejrzewani byli o kradzież samochodu marki Honda wraz z towarem z terenu jednej ze stacji benzynowych na terenie powiatu lwóweckiego, do której doszło dzień wcześniej. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. W aucie podróżowało trzech mężczyzn w wieku 27-36 lat. W samochodzie tym policjanci odnaleźli część skradzionych rzeczy z Hondy, pozostałe zabezpieczyli w mieszkaniach sprawców.

Zatrzymani zostali przekazani do dalszych czynności policjantom z Lwówka Śląskiego. Za kradzież z włamaniem grozić im może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group