Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 5501
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Udział w Biegu Piastów w wykonaniu najmłodszych

Wtorek, 8 marca 2011, 0:05
Aktualizacja: 0:06
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Udział w Biegu Piastów w wykonaniu najmłodszych
Fot. Tomasz Raczyński
Blisko 150 maluchów wystartowało w Narciarskiej Przygodzie Przedszkolaka, która odbyła się 5 marca w trakcie Biegu Piastów.

Obok zmagań dorosłych zawodników, którzy w tym czasie ścigali się na dystansie 50 km, na 150-metrowej trasie walczyły dzieci z przedszkoli. Odcinek pokonywały dwójkami, często przy udziale rodziców. Dzieci miały wspaniały doping nie tylko rodziny ale i pozostałych uczestników Biegu Piastów, którzy oklaskami nagradzali wyczyny swych następców.

Liczyło się uczestnictwo i dobra zabawa. Na mecie każdy z małych uczestników wszedł na podium, na którym został uhonorowany medalem, dyplomem i nagrodami ufundowanymi przez PKO. Wszystkim dopisywały dobre humory, zwłaszcza zawodnikom, spośród których wielu zdobyło swój pierwszy medal w życiu.

Teraz mali ambasadorowie Biegu Piastów mogą wziąć udział w konkursie plastycznym. O swej narciarskiej przygodzie mogą opowiedzieć za pomocą dowolnej techniki plastycznej. Prace nadsyłać należy do 20 marca na adres Przedszkola Samorządowego nr 2 w Szklarskiej Porębie.

Więcej informacji na www.szklarskaporeba.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group