Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5188
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Łódź: Udany start debiutantów na Shidolidze.

Czwartek, 20 grudnia 2007, 13:06
Aktualizacja: 13:10
Autor: Łukasz Stawski
Łódź: Udany start debiutantów na Shidolidze.
Fot. archiwum klubu
Piątka zawodników klubu Shidokan Jelenia Góra wystartowała w kolejnej edycji Shidoligi, która odbyła się w Łodzi. Aż czterech z nich zakończyła rywalizację na miejscach medalowych

Shidoliga jest imprezą w której startują głównie zawodnicy rozpoczynający swoją przygodę ze sportami walki. W edycji zawodów, która odbyła sie w Łodzi wystartowała piątka zawodników klubu Shidokan Jelenia Góra: seniorzy Grzegorz Lenart, Łukasz Styś, Kuba Walasek, Krzysztof Jutkiewicz oraz junior Tomasz Białczyk. Poza G. Lenartem (który jest młodzieżowym Mistrzem Polski w kick – boxingu w formule low kick ), dla reszty był to pierwszy tego typu występ w karierze.

Spośród jeleniogórzan najlepiej wypadł Ł. Styś, który zwyciężył w wadze 71 kg w thai boxing. Drugie lokaty wywalczyli: T. Białczyk w wadze 71 kg, w w thai boxing i G. Lenart w wadze 81 kg w submission grapling. Na najniższym stopniu podium zmagania zakończył K. Walasek – 71 kg thai boxing. K. Jutkieiwcz przegrał walkę o wejście do półfinału i odpadł z dalszej rywalizacji.

Trenerami jeleniogórskich zawodników są Mariusz Ligiżyński i Przemysław Jończy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group