Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6463
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Uczniowie: w końcu wakacje!

Piątek, 26 czerwca 2015, 13:09
Aktualizacja: Sobota, 27 czerwca 2015, 7:15
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Uczniowie: w końcu wakacje!
Fot. Przemo
Dzisiaj (26.06) ostatni dzień roku szkolnego, który obfitował w sukcesy uczniów jeleniogórskich szkół pod względem edukacyjnym, wychowawczym i sportowym. Dziesięć miesięcy wytężonej nauki opłaciło się, a teraz czas na zasłużoną przerwę. Uczniowie jeleniogórskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych odebrali świadectwa i rozpoczęli wakacje!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w ostatni piątek czerwca to czas wyjątkowy. Na szkolnych apelach najbardziej uzdolnieni odbierali nagrody (jeden z nich ze średnią 5,42 ma szansę na nagrodę ogólnopolską), były podziękowania od dyrekcji i nauczycieli za owocną współpracę oraz życzenia wspaniałych wrażeń z wakacji, oczywiście „mieszczących się w zdrowym rozsądku”.

W Zespole Szkół Ekonomiczno-Turystycznych dyrektor Joanna Marczewska, oprócz wyróżnienia ponadprzeciętnych uczniów, dziękowała za współpracę dwóm nauczycielkom, które od 1 września przejdą na zasłużoną emeryturę, a także kilku paniom, które tymczasowo współpracowały z placówką znajdującą się przy ul. Piłsudskiego.

- W końcu wakacje! - mówili wystrojeni uczniowie ZSE-T, którzy nie mogli doczekać się zakończenia roku szkolnego.

Uczniowie po raz ostatni opuszczali mury szkoły im. Oskara Langego, bowiem od września br., kiedy to rozpoczną się obchody 70-lecia placówki, nastąpi zmiana i szkoła będzie nosić imię Unii Europejskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group