Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 16 września
Imieniny: Edyty, Kamili, Kornela
Czytających: 15349
Zalogowanych: 100
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Uczniowie SP nr 15 dla swoich babć i dziadków

Środa, 23 stycznia 2019, 14:42
Aktualizacja: Czwartek, 24 stycznia 2019, 17:44
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Uczniowie SP nr 15 dla swoich babć i dziadków
Fot. Przemek Kaczałko
W Szkole Podstawowej Nr 15 w jeleniogórskim Sobieszowie pojawili się wczoraj (22.01) seniorzy, którzy podziwiali występy artystyczne swoich wnuków i wnuczek. Wszystko za sprawą Dnia Babci i Dnia Dziadka, który tradycyjnie przebiegał w poczuciu dumy i wzruszeń.

Spotkanie w sali gimnastycznej rozpoczęło się od pokazów tańca. Następnie była recytacja wierszy, przedstawienie pt. „Rzepka” Juliana Tuwima, występ szkolnego chóru Akolada, wokalne występy solistów oraz pokaz gimnastyki artystycznej. Wspaniałe występy podbiły serca publiczności, więc każda grupa otrzymała zasłużone, gorące brawa.

Podobało mi się bardzo – moje wnuczki występowały. Łezka w oku się zakręciła, serce szybciej biło. Bardzo fajnie, że takie obchody w szkołach się odbywają i dziękuję za zaproszenie - wyznał Michał Woś, który na występy wnuczek przyjechał z Bolesławca, gdzie mieszka.
Bardzo się cieszę, że mogłam tutaj być. Występ wzruszający, ciekawy, wesoły i bardzo atrakcyjny. Dziękuję wszystkim dzieciom za ten występ. Wnuki to najukochańsze istoty, jakie mogą być na świecie – dodała Danuta Wasylkiewicz, babcia Olgi z klasy 6A.

Twoja reakcja na artykuł?

4
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zapinasz pasy jadąc 300 metrów do sklepu?

Oddanych
głosów
309
Nie, to tylko 300 metrów
8%
Tak, zawsze jak wsiadam do auta
69%
Do sklepu idę na piechotę
23%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Reakcja świata na rosyjskie drony nad Polską
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Aktualności
Chmury nad Karkonoszami
 
Ciekawe miejsca
Dostałem toporem w kark i mam 7 kręgów z tytanu
 
Inwestycje
Zbiornik Cieplice prawie po remoncie
 
112
Kolizja na obwodnicy Maciejowej
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group