Czwartek, 25 kwietnia
Imieniny: Jarosława, Marka
Czytających: 5639
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Uczniowie "ósemki" fotografowali region

Środa, 5 maja 2021, 8:25
Autor: WAC
Jelenia Góra: Uczniowie "ósemki" fotografowali region
Fot. WAC
Znamy już laureatów kolejnego konkursu fotograficznego zorganizowanego w Szkole Podstawowej nr 8 w Jeleniej Górze. Tym razem uczniowie uwieczniali na swoich zdjęciach wybrane miejsca Jeleniej Góry i powiatu.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas V i VI. Najwyżej oceniono pracę Oliwii Stefaniak - klasa 5b. Drugie miejsce w konkursie zajęła Łucja Pawlikowska - 5b, a trzecie - Ewa Łodziewska klasa - 4c i Mateusz Drabb klasa – 4a.

Pięknie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie za ciekawe i bardzo wartościowe prace – mówi opiekunka szkolnego samorządu Jolanta Płonka. - Wdzięczność należy się także jurorom, którzy poprzez wideokonferencję oceniali prace, oraz licznym sponsorom: Studiu Color Marek Fabian Jeleniogórskiemu Towarzystwu Fotograficznemu, Rafałowi Kotylakowi, Wydawnictwu Ad Rem, Starostwu Powiatowemu, Miastu Jelenia Góra, Radzie Rodziców przy SP nr 8 oraz Integracyjnemu Kołu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy SP nr 8. Ogłaszając wyniki konkursu chcemy pamiętać też o jego inicjatorce czyli niedawno zmarłej wiceprzewodniczącej Rady Rodziców naszej szkoły Iwonie Leśniak. Niestety nie doczekała rozstrzygnięcia konkursu w który tak mocno się zaangażowała. Chcemy wszystkim przypomnieć dobroć i wielkoduszność pani Iwony, którą wszyscy dobrze znaliśmy jako wspaniałego, niepowtarzalnego człowieka. Człowieka wielkiego serca i wielkich zasług. Borykając się sama z wieloma chorobami, potrafiła zarażać optymizmem, uśmiechem i pogodą ducha. Angażowała się bardzo mocno w różne działania na rzecz szkoły i środowiska. Konkursy które organizowała były zawsze na bardzo wysokim poziomie, z mnóstwem nagród dla zwycięzców, ale zawsze też pamiętała o nagrodach pocieszenia.

Twoja reakcja na artykuł?

5
63%
Cieszy
1
13%
Hahaha
2
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy uważam że Poczta Polska:

Oddanych
głosów
940
wymaga dużej restrukturyzacji
66%
wymaga likwidacji
18%
jest dobrze jak jest
16%
 
Głos ulicy
Zagłosujemy na obecnego burmistrza
 
Miej świadomość
Sąsiedzi w kieszeni Putina?
 
Rozmowy Jelonki
Dzieci wypoczywały w Brennej
 
Inne wydarzenia
Półmaraton Jeleniogórski już 28 kwietnia! [UTRUDNIENIA]
 
Ludzie komentują
Zielona strzałka – ludzie komentują
 
Polityka
"Starzy" radni debatują po raz ostatni
 
Kultura
Zrobili film, gdzie Putina "gra" sztuczna inteligencja!
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group