Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 10640
Zalogowanych: 69
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tym razem zagrają w szczypiorniaka

Piątek, 4 marca 2011, 14:53
Aktualizacja: Niedziela, 6 marca 2011, 0:18
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Tym razem zagrają w szczypiorniaka
Fot. archiwum
Po turnieju siatkówki i zbliżanych się zmaganiach tenisa stołowego na zawodników startujących w Lidze MOS Pracowników Oświaty czekają już zawody piłki ręcznej.

Kolejny start zaplanowano na sobotę 16 kwietnia w hali MOS-u przy ul. Złotniczej. Zapisy przyjmowane będą do 1 kwietnia, a system rozgrywek uzależniony będzie od liczby zgłoszonych ekip.

Celem Ligi MOS Pracowników Oświaty jest upowszechnianie sportu wśród mieszkańców Jeleniej Góry, propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, a także promocja placówek oświatowo-wychowawczych w mieście. Udział w zawodach sportowych w ramach ligi MOS jest dobrowolny. Uznając jednak rolę sportu w kształtowaniu sprawności fizycznej i zdrowia osób dorosłych zachęcamy wszystkie placówki w mieście do udziału w rozgrywkach sportowych. Turnieje przeprowadzane są w kategorii open, startować w nich mogą jedynie osoby pełnoletnie.

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
1030
Dobry pomysł
51%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
17%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Co zmieni polska bomba atomowa?
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
Aktualności
Festyn Rodzinny w "Ósemce"
 
Aktualności
Kolarskie emocje pod SP3
 
Aktualności
Piechowice z nowym kompleksem sportowo–rekreacyjnym
 
Aktualności
Dżem porwał Jeleniogórskie Błonia
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group