Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7780
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Tygodnik Jelonka od poniedziałku w kioskach

Niedziela, 13 kwietnia 2008, 15:15
Aktualizacja: 15:16
Autor: RED
REGION: Tygodnik Jelonka od poniedziałku w kioskach
Fot. RED
W najnowszym, 79. wydaniu Tygodnika Jelonka, przeczytasz:

.
Mord na drzewach
Pracownicy zieleni miejskiej wycięli zdrowe drzewa w Parku przy ul. Kościuszki! - To barbarzyństwo – denerwują się mieszkańcy miasta. Zdaniem urzędników, nic się nie stało.

Życie na gigancie
Uciec od rzeczywistości i domowników – na taki desperacki krok decyduje się coraz więcej młodych ludzi. Dlaczego to robią? Co potem? Jak ich powstrzymać?

Zdjęli klątwę z „Kilińskiego”
Już tylko niewielki krok pozostał do rozpoczęcia budowy galerii na placu przy ul. Kilińskiego. Radnbi wyrazili zgodę na powstanie Focus Parku.

Łowy na chwile
Zdjęcia powstały prawie 30 lat temu. Pokazujemy je dziś. Może się rozpoznacie? Czarodziejski aparat zamroził ułamek Waszego dzieciństwa na kawałku papieru fotograficznego. Jak Wam minęło to swoiste trzydziestolecie?

Odkupiacz w akcji
Miasto nie chce trawników, ani chodników zapaskudzonych przez psy. Porządek zrobi specjalny odkurzacz. Będą też torebki, łopatki oraz specjalne kosze na zwierzęce odchody, które są prawdziwą zmorą Jeleniej Góry.

Bitwa o przywileje
Co jeleniogórscy nauczyciele sądzą o zmianach w Karcie nauczyciela, proponowanych przez rząd? Czy w naszym mieście też odbędzie się strajk w szkołach?

Kobiety na autobusy
Miejski Zakład Komunikacyjny poszukuje kierowców. Mile widziane są panie. Równie dobrze radzą sobie za kółkiem i łagodzą obyczaje.

Chuligani demolują miasto
Nieznani sprawcy od początku roku sieją spustoszenie na ulicach Kowar. Strzelają z wiatrówek do latarni, niszczą przystanki autobusowe, kosze na śmieci. Policja jest bezradna.

Ślimaczy interes
Od kilkuset do kilku tysięcy złotych można zarobić na zbieraniu winniczków. – To świetny sposób na podreperowanie budżetu – mówią ludzie. Sezon na mięczaki rozpocznie się lada dzień, zabieracze już zacierają ręce.

Widzą, jak rządzą
Zobacz, co widać z okien naszych władz. Odwiedziliśmy

Jak „Burza” do Łodzi
Obszerny fotoreportaż z przeglądu teatrów dziecięcych.

Ostatni dzwonek dla szóstoklasistów
Około 850 dwunastolatków z Jeleniej Góry i okolic we wrześniu po raz pierwszy przekroczy progi gimnazjów. Których? Jeśli jeszcze nie wybraliście szkoły, pomożemy Wam. Sprawdzamy, co oferują jeleniogórskie gimnazja.

W numerze ponadto:
– porcja rozmaitości
– poradnik Jelonki i poradnik medyczny
– 670 ogłoszeń drobnych
– dwie strony sportu
– Jelonka wczoraj

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group