Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 2569
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Tygodnik Jelonka od poniedziałku w kioskach

Niedziela, 2 grudnia 2007, 15:45
Aktualizacja: 15:47
Autor: RED
Region Jeleniogórski: Tygodnik Jelonka od poniedziałku w kioskach
Fot. ...
W najnowszym, 60. wydaniu Tygodnika Jelonka, przeczytasz:

W matni marketów
Szał świątecznych zakupów tuż. Jak bronić się przed nieuczciwymi sprzedawcami? Co zrobić, kiedy okazało się, że wciśnięto nam bubel?

Cztery kąty (nie)szczęścia
Mieszkańcy ulicy Wyczółkowskiego obawiają się urządzenia w pobliskim akademiku Lubczyk bloku z lokalami socjalnymi. – Zrobią tu dzielnicę pijaków i awanturników – mówią. Samorządowcy uważają, że mieszkania socjalne rozwiążą wiele problemów, a pomysł jest trafiony.

Bez tramwajów nie ma duszy
Gdyby jeleniogórzan poprosić o napisanie listu do świętego Mikołaja z prośbą o prezent z okazji jubileuszu 900–lecia miasta, nie chcieliby koncertu nawet mega gwiazdy rocka. Woleliby szybki tramwaj. Czy jest na to szansa, żeby w centrum jeździły maszyny na szynach?

Wyczyścić miejskie brudy
Znikną dzikie wysypiska śmieci, mieszkańcy będą segregować odpady i sprzątać chodniki przed swoimi posesjami. Tak ma wyglądać Jelenia Góra już za niecały rok, zgodnie z przyjętym na ostatniej sesji regulaminem porządkowym. Plan piękny, tylko... mało realny.

Żabką drożej
O ponad połowę więcej zapłacą korzystający z jedynej miejskiej krytej pływalni. Rekompensatą nie będzie remont basenu, który jest w coraz gorszym stanie. Sprawdź, kogo dotkną podwyżki.

Profesor jak magnes
Tłumy mieszkańców przyszły na spotkanie z profesorem Bartoszewskim. Co powiedział mieszkańcom?

Oprawca z siekierą w dłoni
Stanisław J. miał być wzorowym mężem. Kiedy mówił sakramentalne „tak” Wandzie S., nikt nie przypuszczał, że za dwa miesiące rzuci się na nią z siekierą i zada jej trzy ciosy w głowę. Kobieta cudem ocalała. Mężczyzna stanie przed sądem.

Czekają na narciarzy
Kilkadziesiąt armatek śnieżnych pracuje non stop, by nartostrady na stokach w Karpaczu i Szklarskiej Porębie nadawały się do jazdy. Telefony od turystów już się urywają. Co czeka miłośników białego szaleństwa w nadchodzącym sezonie?

Biurko prawdę powie
Pokaż mi swoje biurko, a powiem ci, kim jesteś. Sprawdziliśmy, co o swoich właścicielach „mówi” mebel prezydenta, urzędnika, komendanta straży miejskiej, dyrektorki jednej z jeleniogórskich podstawówek i dziewięcioletniej uczennicy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group