Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 4232
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Turniej Halowy Orlików

Niedziela, 16 listopada 2008, 1:35
Aktualizacja: 1:50
Autor: Mateusz Banaszak
Jelenia Góra: Turniej Halowy Orlików
Fot. Benny
W sobotę w hali przy ulicy Złotniczej odbył się turniej piłki halowej Orlików ( zawodnicy z rocznika 1998 i młodsi) w którym triumfowali zawodnicy z Polkowic przed Basztą Wałbrzych. Najlepsza jeleniogórska ekipa Karkonosze Jelenia Góra ostatecznie zajęła trzecie miejsce

W turnieju brało udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Oprócz dwóch drużyn gospodarzy do Jeleniej Góry zawitały ekipy z Jeżowa, Wałbrzycha, Polkowic i Lubina.
Każdy pojedynek trwał 12 minut, bez możliwości zmiany połowy boiska. W grupie I najlepiej spisała się drużyna z Polkowic, która wygrała wszystkie pojedynki grupowe i Lubina, która doznała tylko jednaj porażki. W tej grupie KKS z trzema puntami zajął trzecie miejsce, a Lotnik z 12 straconymi bramkami i zerowym dorobkiem punktowym ostatnie czwarte miejsce.

W grupie II górą była druga drużyna z Wałbrzycha, przed Karkonoszami i Górnikiem Polkowice II. Ostatnie miejsce w tej grupie zajęli młodzi piłkarze z Lubina.
Po tych zmaganiach, drużyny z obydwu grup walczyły między sobą o jak najlepsze miejsce w turnieju.
Ostatecznie, cały turniej wygrała drużyna Górnika Polkowice przed Basztą Wałbrzych. Wysokie trzecie miejsce zajęły Karkonosze Jelenia Góra (III) a nasza druga jeleniogórska ekipa – KKS uplasowała się na miejscu piątym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group