Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 3991
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: “Trzy spojrzenia” w Muzeum Karkonoskim

Wtorek, 24 listopada 2015, 8:03
Aktualizacja: 8:05
Autor: Manu
Jelenia Góra: “Trzy spojrzenia” w Muzeum Karkonoskim
Fot. Organizator
W piątek (27.11) o godz. 17.00 w Galerii na Górze w Muzeum Karkonoskim rozpocznie się wernisaż wystawy “Trzy spojrzenia” autorstwa Natalii Kryszpin, Olgi Orlińskiej Szczyżowskiej i Wiktora Staszaka. Ekspozycja czynna będzie do 31 grudnia.

“Trzy spojrzenia” to prezentacja twórczości trzech zupełnie innych osobowości artystycznych. Zestaw prac stworzonych w różnych technikach prezentuje trzy perspektywy postrzegania. Na wystawie będzie można oglądać prace trójki artystów z Jeleniej Góry - Natalii Kryszpin, Olgi Orlińskiej Szczyżowskiej oraz Wiktora Staszaka.

Natalia Kryszpin należy do Grupy Artystycznej “Galeria Twórców Galera” i Stowarzyszenia Artystycznego “Nowy Młyn”, od roku 2008 jest członkiem Związek Polskich Artystów Plastyków. Olga Orlińska Szczyżowska należy do Grupy Artystycznej “Π Art” działającej przy Piechowickim Ośrodku Kultury w Piechowicach. Z kolei Wiktor Staszak twórczością plastyczną zajmuje się od ponad trzech dekad, od 27 lat pracuje w jeleniogórskim Muzeum Karkonoskim, należy do grupy karkonoskich artystów Stowarzyszenia Artystycznego “Nowy Młyn”.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group