Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 9473
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Trwaj chwilo, trwaj” – po koncercie Elżbiety Adamiak

Poniedziałek, 14 kwietnia 2014, 8:47
Aktualizacja: 8:53
Autor: Mestra
Jelenia Góra: „Trwaj chwilo, trwaj” – po koncercie Elżbiety Adamiak
Fot. Mestra
Poetycko–nastrojowy recital, poruszające, pełne ciepła, melancholii i radości utwory połączone z niezwykłą delikatnością czarującej artystki – tak w skrócie można opisać koncert Elżbiety Adamiak, którym zachwyciła w minioną sobotę (12.04) widzów zgromadzonych w Miejskim Domu Kultury „Muflon”.

Artystka wraz z trzyosobowym zespołem w składzie: Piotr Goljat – fortepian i śpiew, Sebastian Ruciński – gitara, Piotr Górka – kontrabas, zaserwowała jeleniogórskiej publiczności prawdziwą muzyczną ucztę. Podczas koncertu promującego płytę „Zbieram siebie” Elżbieta Adamiak wykonała pięknie interpretowane teksty poetyckie, jak Posiedzimy sobie razem w kuchni, Ty, który stworzyłeś, Trwaj chwilo trwaj czy Po trójkącie. Nie zabrakło również znanych utworów, jak Jesienna zaduma i Do Wenecji dalej stąd co dzień.

Elżbieta Adamiak zaczarowała widzów delikatnym głosem, prawdziwym, wspaniałym warsztatowo śpiewem, utworami pełnymi życiowej mądrości, która skłania do refleksji nad każdą chwilą, która nas spotyka i świetnym kontaktem z publicznością. Artystka z zespołem została nagrodzona owacjami na stojąco, a tuż po koncercie każdy mógł zaopatrzyć się w płytę z autografem i osobistą dedykacją.

- Ten koncert potwierdza wielką klasę Elżbiety Adamiak. Nie znam nikogo, kto w taki sposób potrafi wyśpiewać poezję – mówił Jerzy Jurczyński, jeden z uczestników sobotniego wydarzenia. – To wspaniale, że pani Ela mogła wreszcie zawitać do naszego miasta. Dzięki niej spędziliśmy piękny wieczór – dodał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group