Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 6954
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Trwa Kiermasz Adwentowy w Łomnicy (foto]

Wiadomości: Region
Niedziela, 27 listopada 2016, 7:32
Aktualizacja: Poniedziałek, 28 listopada 2016, 6:58
Autor: Robert Czepielewski
Fot. Robert Czepielewski
Pałac Łomnica nie zwalnia tempa w organizowaniu imprez. Po Święcie Piernika przyszła kolej na Kiermasz Adwentowy. Rozpoczął się wczoraj (26.11) na terenie folwarku i potrwa przez trzy kolejne weekendy.

Wczoraj dopisało wszystko - pogoda, stragany pełne produktów regionalnych, ozdób adwentowych czy też choinkowych, a co najważniejsze nie zawiedli goście, którzy z minuty na minutę coraz liczniej przybywali na kiermasz.

Do najbardziej zapracowanych należał bez wątpienia św. Mikołaj, który wręczał upominki grzecznym dzieciom, a także pozował do zdjęć. Do szczególnych szczęściarzy należał mały Dominik, którego rodzice poprosili św. Mikołaja, żeby prezent mikołajkowy wręczył mu właśnie w sobotę na kiermaszu. Mikołaj spełnił prośbę rodziców i wręczył Dominikowi wymarzoną zabawkę.

W tej edycji kiermaszu adwentowego organizatorzy wprowadzili nowinkę, o której powiedziała Agnieszka Sieczkarz z działu marketingu Pałacu Łomnica. - Specjalnie dla odwiedzających przemianowaliśmy naszą stodołę na „Stodołę Pełną Magii”, w której odbywają się warsztaty malowania bombek, pierników oraz kaligrafii gęsim piórem. Mamy także pocztę mikołajową, a już za tydzień zapraszam wszystkich na loterię mikołajkową z drobnymi upominkami dla naszych gości - mówiła.

Wszyscy, którzy dzisiaj (27.11) chcą poczuć magię świąt, mogą to zrobić wybierając się do Pałacu Łomnica. Kiermasz trwa od godz. 11.00 do godziny 17.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group