Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 3274
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Trwa akcja „Prędkość” na drogach regionu jeleniogórskiego

Wtorek, 16 kwietnia 2013, 14:41
Aktualizacja: 14:43
Autor: 112
Dzisiaj (16. kwietnia) do godziny do 22.00 policjanci jeleniogórskiej drogówki na głównych ciągach komunikacyjnych Kotliny Jeleniogórskiej prowadzą działania prewencyjne pod kryptonimem „Prędkość”.

- Działania te są skierowane w szczególności do tych kierowców, którzy rozwijają nadmierne prędkości, bardzo często niedostosowane do warunków panujących na drodze oraz do wszystkich uczestników ruchu drogowego, którzy nie stosują się do obowiązujących przepisów w tym zakresie – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Policjanci szczególnym nadzorem obejmą drogi główne naszego regionu. Podczas działań sprawdzą trzeźwość kierujących, ale także stan techniczny pojazdów, osoby i pojazdy pod kątem poszukiwań oraz sprawdzą czy kierowcy i pasażerowie podczas jazdy korzystają z pasów bezpieczeństwa.

Celem tych działań jest ograniczenie liczby zdarzeń drogowych oraz zwrócenie uwagi kierowców na fakt, iż przestrzeganie przepisów ruchu drogowego ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo na drodze.

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group