Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 12951
Zalogowanych: 100
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: "Trójkę" otworzą dla wszystkich

Czwartek, 28 września 2006, 0:00
Autor: rylit
Kotlina Jeleniogórska: "Trójkę" otworzą dla wszystkich
Fot. rylit
Dobra wiadomość dla kierowców. W poniedziałek 2 października zostanie wznowiony ruch na drodze krajowej nr 3 na odcinku Piechowice – Szklarska Poręba.

Poinformował o tym kierownik rejonu w Lubaniu Śląskim wrocławskiego Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad Andrzej Nowak.

Droga ta, będąca główną drogą dojazdową do przejścia granicznego Jakuszyce- Harahow, została zamknięta na skutek szkód powodziowych powstałych w wyniku sierpniowej powodzi, która miała miejsce w pierwszej połowie sierpnia tego roku.

To dobra wiadomość dla kierowców tirów i ciężarówek, którzy – aby przekroczyć granicę – musieli jeździć przez przejście w Lubawce.
Otwarcie drogi ucieszy też gestorów turystyki w mieście pod Szrenicą, którzy z powodu zamknięcia traktu w mijającym sezonie niewiele zarobili.

Mniej zadowoleni są mieszkańcy. Po wąskich ulicach Szklarskiej Poręby znów będą hałasować duże pojazdy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
184
Pod domem/blokiem na parkingu
55%
W garażu
36%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Człowiek jest kimś wyjątkowym we wszechświecie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Awaria gazociągu. Ewakuowano 60 osób
 
112
Rozbite auta po mocnym „dzwonie”
 
Inwestycje
Kowary ruszają z budową domu komunalnego
 
Jelonka wczoraj
Szpiedzy w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group