• Czwartek, 14 listopada 2019
  • Godz. 0:10
  • Imieniny: Emila, Judyty, Serafina, Wawrzyńca
  • Czytających: 7236
  • Zalogowanych: 15
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Triumf reprezentantów II LO

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 1 listopada 2013, 21:00
Aktualizacja: 21:02
Autor: MDvR
Badmintoniści II Liceum Ogólnokształcącego nie mieli sobie równych podczas turnieju jeleniogórskich szkół średnich w kategorii kobiet i mężczyzn.

Dziewczęta

Grupa A
II LO – ZSLiZ 2 3:0
II LO – ZSET 3:0
II LO – ZSPU 3:0
ZSLiZ 2 – ZSET 3:0
ZSLiZ 2 – ZSPU 3:0
ZSET – ZSPU 1:3

Grupa B
ZSO 1 – ZSOiT 0:3
ZSO 1 – ZSEl 3:0
ZSO 1 – ZST 3:0
ZSOiT – ZSEl 3:0
ZSOiT – ZST 3:0
ZSEl – ZST 1:3

Finał
ZSOiT – ZSO 1 3:0
ZSOiT – II LO 0:3
ZSOiT – ZSLiZ 2 3:2
ZSO 1 – II LO 0:3
ZSO 1 – ZSLiZ 2 0:3
II LO – ZSLiZ 2 3:0

Klasyfikacja końcowa dziewcząt
1. II LO - opiekun: Paweł Heinke
2. ZSOiT - opiekun: Sylwia Szwaja
3. ZSLiZ nr 2 - opiekun: Olga Timoszenko
4. ZSO 1 - opiekun: Sylwia Żelazna
5-6. ZSP-U - opiekun: Jolanta Góral
--- ZST - opiekun:Elżbieta Grześków
7-8. ZSElektron - opiekun:Krzysztof Dwojak
--- ZSET - opiekun:Krzysztof Dwojak

Skład zespołu II Liceum Ogólnokształcącego:
Kaczorowska Paulina, Socha Klaudia

Zespół II LO - awans do finału strefy jeleniogórskiej w Szklarskiej Porębie.

Chłopcy

Grupa A
ZSO 1 – ZSPU 3:0
ZSO 1 – ZSLiZ 2 3:1
ZSPU – ZSLiZ 2 1:3

Grupa B
II LO – ZSRZA 3:2
II LO – ZSEl 3:1
ZSRZA – ZSEl 3:1

Grupa C
ZSOiT – ZSET 3:0
ZSOiT – ZST 3:0
ZSET – ZST 2:3

Finał
ZSO 1 – ZSOiT 1:3
ZSO 1 – II LO 0:3
ZSOiT – II LO 0:3

Klasyfikacja końcowa chłopców
1. II LO - opiekun: Paweł Heinke
2. ZSOiT - opiekun: Sylwia Szwaja
3. ZSO 1 - opiekun: Sylwia Żelazna
4-6. ZSLIZ 2
--- ZSRzA
--- ZST
7-9. ZSEL
--- ZSPU
--- ZSET

Skład zespołu II Liceum Ogólnokształcącego:
Czechowicz Mateusz, Muszyński Piotr

Zespół II LO - awans do finału strefy jeleniogórskiej w Szklarskiej Porębie

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group