Zalogowanych: 19

Jelenia Góra: Trampkarze Karkonoszy z kolejnym zwycięstwem

Czwartek, 27 maja 2021, 9:13
Aktualizacja: 9:21
Podopieczni Krzysztofa Pietrzyka wkroczyli w intensywny fragment terminarza, gdzie grają mecze co 3-4 dni. Po wyjazdowym zwycięstwie w Głogowie (z drugim zespołem Chrobrego 3:2), biało-niebiescy przy Złotniczej podejmowali Bobrzan Bolesławiec.

Gospodarze objęli prowadzenie w 14. minucie, dzięki trafieniu Macieja Drzymkowskiego. W 23. minucie było 2:0, a na listę strzelców wpisał się Maksymilian Pietrzyk. W 32. minucie na 3:0 podwyższył Jakub Pakosz, a chwilę później goście zdobyli gola na 3:1 (autorem był Adrian Podziewski). W 45. minucie Karkonosze zdobyły gola na 4:1, z którego cieszył się Szymon Makowski, a ten sam zawodnik w 51. minucie ustalił wynik na 5:1.

Karkonosze Jelenia Góra - Bobrzanie Bolesławiec 5:1 (3:1)

Karkonosze: Fediuk - Pietrzyk, Pakosz, Zemlak, Podobiński, Ociepa, Makowski, Drzymkowski, Kania, Gwaj oraz Martyniuk, Wolski, Sadowski, Rombek, Kozłowski, Kowalczyk.
Bobrzanie: Faltyn - Różnicki, Raziuk, Podziewski, Kalisz, Decyk, Buczkowski, Strzelecki, Skowroński, Rutyna, Cichorzewski oraz Żak, Nenkin, Mazur, Kiełbowicz.

Kolejne spotkanie trampkarzy Karkonoszy już w sobotę (29.05) o godz. 17:00 przy Złotniczej, gdzie jeleniogórzanie podejmą legnicką Miedź. W tabeli II ligi wojewódzkiej Karkonosze z dorobkiem 15 punktów zajmują 3. miejsce.