Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 2709
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Toyota Nowakowski nadal utrzymuje ceny z wyprzedaży

Poniedziałek, 11 maja 2020, 8:19
Aktualizacja: Środa, 20 maja 2020, 14:03
Autor: TS
Jelenia Góra: Toyota Nowakowski nadal utrzymuje ceny z wyprzedaży
Fot. ts
Ostatnie tygodnie i rozprzestrzenianie się koronawirusa w Polsce w znaczny sposób wpłynęły na społeczeństwo i gospodarkę. Toyota Nowakowski Jelenia Góra wprowadziła szeroką gamę środków mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa swoim klientom i pracownikom. Zarówno Salon Sprzedaży jak i Serwis oferują teraz usługi stacjonarnie i zdalnie. Jednocześnie przedłużona została oferta Wyprzedażowa! Dealer Toyoty pomimo trudnej sytuacji na rynku motoryzacyjnym nie podniósł cen. Oferuje nowe i używane Toyoty w atrakcyjnej ofercie, której dostępność była dotychczas ograniczona czasowo.

Większość firm w Jeleniej Górze odczuła znacznie kryzys spowodowany pandemią koronawirusa. Nie oszczędził on również dealerów samochodowych. Spowolnienie gospodarcze wymusiło zmiany cen i ofert wielu produktów i usług. Wychodząc naprzeciw tej niełatwej rzeczywistości – Toyota Nowakowski proponuje ceny korzystniejsze niż w standardowej ofercie, bo te wyprzedażowe. Oczywiście nie dotyczy to jedynie samochodów, usługi serwisowe i blacharsko – lakiernicze także utrzymują stały poziom cen przy ulicy Batalionów Chłopskich 1A w Grabarowie.

Dbając o bezpieczeństwo swoich klientów Toyota Nowakowski uruchomiła szereg działań mających na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa. Przy wejściu do Salonu musimy zdezynfekować ręce. To samo robią regularnie pracownicy, których od rozmówcy dzieli wyznaczona odległość i ścianki plexi, uniemożliwiające bezpośrednią ekspozycję. Ze szczególną dbałością prowadzone są serwisy sprzątające, których dzienna ilość została zwiększona, natomiast samochody przekazywane są klientom po zdezynfekowaniu specjalną metodą ozonowania. Dla tych, którzy wolą pozostać w domu Toyota Nowakowski proponuje Internetowy Salon Toyoty – możemy przenieść się do salonu w Grabarowie siedząc wygodnie w naszym domowym fotelu. Doradca będąc na miejscu pokaże nam wnętrze każdego modelu który nas interesuje. Przygotuje ofertę ubezpieczenia i finansowania samochodu oraz zaproponuje możliwości jego serwisowania.

Wystarczy kliknąć tutaj: https://www.toyotajeleniagora.pl/dealers/internetowy-salon
Od dzisiaj dostępna jest również usługa DOOR TO DOOR dla samochodów nowych! Jeśli nie chcesz fatygować się do salonu aby odbyć jazdę testową – jeleniogórski Dealer Toyoty przyjedzie do Ciebie! Tak, wybierz model który Cię interesuje, a Doradca przyjedzie pod Twój dom i w Twojej okolicy przetestujecie nową Toyotę w ramach jazdy testowej. Ile kosztuje taka usługa? Zupełnie nic!

Obecny miesiąc to ostatni dzwonek żeby uniknąć wzrostu cen. Można rokować co wydarzy się za miesiąc czy dwa, ale z pewnością Toyota nie zaproponuje mega rabatów większych niż te które widzieliśmy podczas Wyprzedaży. Dalej możemy skorzystać z Eco Rabatu na samochody hybrydowe – na niezawodną w górskim terenie RAV-4 jest to aż 7,3%! Ta sama wartość widnieje przy ekskluzywnej i komfortowej Camry.

W kwestii rabatów Toyota naprawdę robi duży ukłon w stronę klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż w obecnych czasach inne dobra materialne mają większe priorytety, ale sprawny samochód to najbezpieczniejsza opcja ze wszystkich możliwych środków komunikacji.
Aygo – rabat do 6910 zł
Yaris – rabat do 5000 zł
C-HR – rabat do 14100 zł
Corolla Hatchback – rabat do 15500 zł!
Corolla Sedan – rabat do 16000 zł!

Więcej szczegółów na www.GwiazdyToyoty.pl !
Zapraszamy!

Toyota Nowakowski Jelenia Góra
Ul. Batalionów Chłopskich 1A (Grabarów)
Tel. 75 752 16 04

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group