Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 9047
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Lipka: Tomasz Zawadzki komentuje start w RallyLandzie

Sobota, 24 lipca 2010, 12:54
Aktualizacja: 12:59
Autor: atmo–sfera.pl/arec
Jelenia Góra/Lipka: Tomasz Zawadzki komentuje start w RallyLandzie
Fot. Stefan Olszak
Tomasz Zawadzki oraz Bartosz Smętek, stali już bywalcy zawodów z serii RallyLand WRC Puchar 2010, znaleźli się na 6 miejscu w klasie 3 oraz 25 w generalce podczas V Eliminacji tego cyklu, która odbyła się 18 lipca na terenie Ośrodka RallyLand w Lipce.

Jeleniogórska załoga jest zadowolona z ostatniego startu – Jestem w pełni usatysfakcjonowany naszym wynikiem. Wszystko zagrało jak należy i praktycznie nie ma na co narzekać. Auto nie zawiodło, a my oprócz paru drobnych błędów pojechaliśmy w miarę sprawnie i szybko. Mamy następną lekcję rajdowania za sobą i mam nadzieję, że zarówno ja, jak i Bartek po raz kolejny sporo z niej wyniesiemy. Mamy wspaniałe wsparcie od wielu fantastycznych ludzi i firm, dzięki czemu myślę, że ciężką pracą, pewnego dnia odwdzięczymy się im wszystkim za pomoc, dowożąc do mety podium, które nie wątpliwie jest sporym wyzwaniem. Jednak do osiągnięcia nie ma rzeczy nie możliwych. Do końca sezonu pozostały jeszcze bodajże 3 rundy. Natomiast my mamy w planach jeszcze tylko jedną z nich - którą dokładnie jeszcze niestety nie wiem. Mam jednak nadzieję, że do tego momentu znajdziemy jeszcze trochę czasu na to by się do niej dobrze przygotować – powiedział jeleniogórski rajdowiec.

Starty naszej załogi są możliwe dzięki firmom: SIMET , TOMEX-Brakes ,BREXEL , ZABET-Betoniarnia , OPTYK ANNA-Jawor , PPHU JUBO-Agencja Reklamy"Pod Papugą" , AUTO 102-Prostowanie Felg , BZB-Studio Projektowe.

Za patronat medialny dziękujemy Studiu ATMO-sfera.pl, która na bieżąco udostępnia nasze nagrania wideo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1333
Tak
26%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group