Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 12987
Zalogowanych: 44
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Płock: Tomasz Kołodziejski podwójnym mistrzem Polski!

Wtorek, 26 lipca 2011, 14:48
Aktualizacja: 14:49
Autor: MDvR
Płock: Tomasz Kołodziejski podwójnym mistrzem Polski!
Fot. archiwum
W miniony weekend w Płocku rozegrana została XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, będąca jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych w lekkoatletyce. Świetnie zaprezentował się zawodnik MKL 12 Jelenia Góra Tomasz Kołodziejski zdobywając dwa złote krążki.

Życiówka Tomasza Kołodziejskiego (MKL 12 Jelenia Góra) przed finałem biegu na 400m/ppł. wynosiła 54.75. W walce o medale Tomek poprawił swój rekord życiowy uzyskując 52.74. W bieżącym roku w Europie tylko Rosjanin Igor Kuzniecow, mistrz świata U-18 i Francuz Benjamin Debruge są szybsi. Pomimo świetnego rezultatu nasz płotkarz musiał walczyć do samego końca o złoto. Drugi na mecie Paweł Walczuk z Warszawy uzyskał 52,83 również poprawiając swoją życiówkę. Trzeci na mecie zameldował się lekkoatleta UKS 19 Bojary Białystok Marcin Jabłoński – 54,82.

Przed startem na 110m/ppł. Rekord życiowy Tomka Kołodziejskiego wynosił 14,07. Podobnie jak w biegu na dystansie 400m/ppł został on pobity. W finale nasz zawodnik uzyskał 13,78, wyprzedzając Pawła Moczydłowskiego (UKS Kusy Warszawa) – 14,08 i Kacpra Szuberta (Echo Twardogóra) – 14,22.

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
686
Dobry pomysł
50%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
18%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy tracą fortunę przez promocje
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
Kultura
"Nocny łowca" nadchodzi
 
112
Toyota na barierce
 
Aktualności
Moda na recykling
 
Uzdrowisko Cieplice
Termalny relaks dla zdrowia i dobrego samopoczucia
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group