Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7319
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: To było zimowisko pełne atrakcji

Sobota, 31 stycznia 2015, 8:36
Aktualizacja: 8:41
Autor: Mea
Jelenia Góra: To było zimowisko pełne atrakcji
Fot. Mea
Basen, warsztaty plastyczne, wycieczki, gry i zabawy to tylko część atrakcji na zimowisku zorganizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury na jeleniogórskim Zabobrzu. W zajęciach uczestniczyło 60 dzieci. – Zajęcia były super – podkreślali uczestnicy.

– Byliśmy m.in. na spektaklach w Zdrojowym Teatrze Animacji, na ściance wspinaczkowej w Jeżowie Sudeckim, odbyły się przejażdżki konne z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, dzieci pływały też w Termach Cieplickich. Nie zabrakło warsztatów artystycznych – mówiła Wiesława Pogorzelska z ODK.

- Już drugi raz jestem na zimowisku w ODK, jest bardzo fajnie i poznałam wiele koleżanek oraz kolegów. Najbardziej podobała mi się jazda na koniach w Komarnie – mówiła Martyna. - Na warsztatach z witraży szklanych wykonałem kwiaty. Wcześniej robiliśmy też zapachowe mydełka. Pierwszy raz jestem na zimowisku i jest super – powiedział Krystian. - Najbardziej podobała mi się robotyka, na której musieliśmy z klocków lego zbudować krokodyla, który po podłączeniu do akumulatora otwierał paszczę. Ciekawa była też ścianka wspinaczkowa – dodała Iwona.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group