Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 9630
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Borowice: Tłumy na rewelacyjnych koncertach w Borowicach

Niedziela, 14 lipca 2013, 7:31
Aktualizacja: Poniedziałek, 15 lipca 2013, 8:09
Autor: Mea
Borowice: Tłumy na rewelacyjnych koncertach  w Borowicach
Fot. Mea
– Atmosfera jest niepowtarzalna – mówili uczestnicy festiwalu „Gitarą i… – borowickie spotkania z poezją śpiewaną”. Wczoraj (13.07.), podczas drugiego dnia imprezy wystąpił Stanisław Sojka, Piotr Bukartyk, w Tym Sęk oraz Szyszak.

- Po raz 25 w Borowicach odbywają się spotkania z poezją śpiewaną, więc obchodzimy jubileusz. W pierwszym dniu było ponad 2 tys. osób, natomiast w drugi jeszcze więcej. Na koncercie Czesława Mozila publiczność tak wspaniale się bawiła, że sam artysta postanowił grać o godzinę dłużej. Natomiast gwiazdami drugiego wieczoru był Piotr Bukartyk oraz Stanisław Sojka, który oprócz utworów własnych, wykonał również piosenki Czesława Niemena – mówiła Anna Latto, wójt Gminy Podgórzyn.

Uczestnicy festiwalu przy dźwiękach pięknej muzyki bawili się rewelacyjnie. – Jestem po raz pierwszy w Borowicach na „Gitarą i…” i jest naprawdę fajnie. Przyjechałam tu, bo chciałam posłuchać utworów Stanisława Sojki i Piotra Bukartyka, których muzykę bardzo lubię – zaznaczyła Sylwia ze Zgorzelca.

Wielu na imprezę przyjeżdża do Borowic co roku. - Podoba mi się niepowtarzalny klimat, jaki panuje, a muzyka jest świetna, dlatego przyjeżdżam tu od lat. Najbardziej przypadł mi do gustu występ, który był w pierwszym dniu, Grupy Bohema – mówił Piotr Czekajło z Legnicy.

- Byłem zachwycony występem Moniki Barabas, jak dla mnie to jest młoda Ewa Bem. Kiedyś będzie bardzo znana. Byłem też bardzo ciekawy wykonania repertuaru Czesława Niemena przez Stanisława Sojkę. Jestem na tej imprezie już po raz kolejny i zawsze jest super – podkreślał Jerzy Mikulski z Bogatyni.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group