• Sobota, 24 sierpnia 2019
  • Godz. 13:47
  • Imieniny: Bartłomieja, Bartosza, Haliny, Jerzego
  • Czytających: 6439
  • Zalogowanych: 6
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Tłoczno w czołówce piłkarskiej okręgówki

Wiadomości: powiat jeleniogórski
Poniedziałek, 18 października 2010, 20:16
Aktualizacja: 20:18
Autor: MDvR
Fot. Wiktor Bąkiewicz - Swidniczka.com
Prowadzi Olimpia Kowary, tyle samo punktów na swoim koncie ma Nysa Zgorzelec, „oczko” mniej mają: Włókniarz Mirsk i GKS Warta Bolesławiecka, a o dwa gorsza jest Granica Bogatynia – tak w skrócie wygląda sytuacja w klasie okręgowej. Poniżej komplet wyników okręgówki, klasy A i B.

Piłkarze z Kowar wygrywając 4:0 ze Spartą Zebrzydowa wykorzystali wpadki swoich konkurentów i wdrapali się na tron. Dotychczasowy lider Włókniarz Mirsk niespodziewanie uległ w Ruszowie miejscowej Victorii 1:3. Wynikiem 1:1 zakończyło się spotkanie GKS-u Warta Bolesławiecka z Lotnikiem Jeżów Sudecki, a w meczu na szczycie, będącym przy okazji derbami powiatu zgorzeleckiego Granica Bogatynia nadspodziewanie łatwo uległa u siebie ekipie Nysy Zgorzelec 0:3.

Poniżej komplet wyników spotkań z niższych lig piłkarskich:

klasa okręgowa
12. kolejka (16-17.10): Victoria Ruszów – Włókniarz Mirsk 3:1, Czarni Lwówek Śląski – Łużyce Lubań 2:2, Piast Dziwiszów – GKS Raciborowice 1:4, Olimpia Kamienna Góra – Orzeł Wojcieszów 0:1, Olimpia Kowary – Sparta Zebrzydowa 4:0, Julia Szklarska Poręba – Gryf Gryfów Śląski 0:3, GKS Warta Bolesławiecka – Lotnik Jeżów Sudecki 1:1, Granica Bogatynia – Nysa Zgorzelec 0:3.

klasa A
10. kolejka (17.10): Pogoń Świerzawa – Victoria Czadrów 0:1, Chojnik Jelenia Góra – Pub Gol Jelenia Góra 2:3, KS 1946 Chełmsko Śląskie – KS Łomnica 1:6, Pogoń Wleń – Piast Bolków 1:2, Olimpia II Krzeszów – Czarni Strzyżowiec 3:1, Orzeł Lubawka – Orzeł Mysłakowice 2:2, Mitex Podgórzyn – Woskar Wojcieszyce 0:1

klasa B
grupa I

9. kolejka (17.10): Czarni Przedwozów – Uran Okrzeszyn 1:2, Nysa Wolbromek – Orły Lipienia 4:3, Dolomit Pisarzowice – Amfibolit Leszczyniec 0:1, Rudawy Janowice Wielkie – Bóbr Marciszów 1:1, LZS Janiszów – Lesk Sędzisław 1:3, Dragon Miszkowice – Bóbr Opawa 9:1

grupa II
9. kolejka (17.10): Sokół Sokołowiec – Pub Gol II Jelenia Góra 3:2, GLKS Jeżów Sudecki/Czernica – LZS Kostrzyca 13:0, Potok Karpniki – Lechia Piechowice 3:4, KKS Jelenia Góra – Bobry Wojanów 1:2, Juvenia Rybnica – Hottur Borowice 6:3, Gol Jelenia Góra – Halniak Miłków 1:1

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group