Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 9622
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Termometr Brzmień na Wieży Książęcej w Siedlęcinie

Środa, 26 września 2012, 7:16
Aktualizacja: 7:38
Autor: org
Region: Termometr Brzmień na Wieży Książęcej w Siedlęcinie
Fot. Archiwum Organizatora
"Termometr Brzmień" to pomysł na cykliczną imprezę muzyczną, która ma promować lokalnych i mniej znanych wykonawców, tworzących własny styl muzyczny. Na początek, 6 października o godz. 18.00, zaplanowano koncert w "ciężkim" klimacie. Na Wieży Książęcej w Siedlęcinie zagrają: Victima, Mepharis i Fade.

- Nazwa imprezy odnosi się do podnoszenia temperatury grania, brzmienia i całego ładunku gry oraz repertuaru waz z upływającym czasem na scenie - wyjaśnia współorganizatorka "Termometra Brzmień" Klaudia Urbanowicz. - Pierwszy koncert będzie w klimacie "ciężkim", ale mamy zamiar grać muzykę także w innych stylach muzycznych - dodaje.

O zespołach:
Vactima powstała w 2006 roku w Jeleniej Górze. Zespół gra przede wszystkim własny materiał, który określany jest mianem Classic Death Metal. W 2009 Victima nagrała demo o nazwie ,,Beginning''.

Mepharis - thrash / heavy metalowy zespół założony w 2007 w Karpnikach. Nazwa Mepharis została oficjalnie przyjęta w 2009 roku. Początkowo zespół istniał pod nazwą Dedzi – założony przez Przemysława "Cygana" Cygańczuka (gitara) i Krzysztofa "Strażaka"' Barańskiego (vokal). W kwietniu 2010 r., przy współpracy z Dominikiem Woźnym, nagrał pierwsze demo - Suicide Avenue.

Fade - zespól istnieje od 2007 roku. W styczniu 2011 r. wydał demo o nazwie ,,open''. Nazwa Fade nawiązuje do krótkiej chwili między jawą a snem, kiedy otaczająca rzeczywistość zaczyna blednąć. Zespół aktywnie działa i przygotowuje się do kolejnych nagrań.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group