Niedziela, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 5862
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Teatralny finisz „Rycerskiego lata”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 26 lipca 2009, 8:54
Aktualizacja: 8:54
Autor: Nat
Fot. Nat
Zakończyły się półkolonie w Miejskim Domu Kultury „Muflon”, a na finał uczestnicy wystawili w miniony piątek spektakl zatytułowany „Świat bajek”.

Składają się nań cztery historie opowiedziane przez cztery grupy uczestników półkolonii . Było to podsumowanie dwutygodniowych prac i zabaw dzieci uczęszczających na II turnus „Rycerskiego Lata” odbywających się zarówno na jak i poza terenem Muflonu.

Młodzież przez dwa tygodnie brała udział w zajęciach plastycznych, tanecznych, teatralnych i muzycznych świetnie się bawiąc i przy okazji pogłębiając swą wiedzę. Gdy pojawiły się ciepłe dni nie zabrakło również wycieczek i wyjazdów na otwarty basen.

Dzieci przy pomocy opiekunów przygotowały etiudy o nazwie „Smok Wawelski”, „Shrek”, „Śpiąca Królewna” i „Willow”. Zaproszeni goście, w tym rodzice mieli możliwość ujrzenia swych pociech w zupełnie innej perspektywie. Patrzyli na aktorów, którzy stojąc na scenie i wypowiadając swój tekst czuli się jak ryba w wodzie.

Uśmiech, który im towarzyszył przez cały spektakl i energia, którą wyładowywali w swych rolach była z nimi od początku do końca. Po zakończeniu występu odbyło się pasowanie na rycerzy. Każdy z uczestników dostał dyplom ukończenia półkolonii i otrzymania imienia rycerza. Dzieci były z siebie dumne, gdyż nie każdego może spotkać tak szlachetny gest.

Aby uczcić tak nie zwykłe wydarzenie wspólnie odtańczono słynny układ do piosenki „Macarena” zespołu „Los Del Rio” i zaproszono do zabawy rodziców. Hulanka została zakończona poczęstunkiem dla uczestników . O dziwo nie pojawiły się wyrazy smutku na twarzy, a radość. Dzieci rozbiegły się po całym budynku i zakończyły swą rycerską przygodę w euforii.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Kil 27-07-2009 7:01
Gratulacje,mila impreza
~Moni 29-07-2009 23:51
Dzieci świetnie się bawiły-córka zachwycona.Dziękuje instruktorom Domu Kultury.Miłego Wypoczynku!!! Pozdrawiam,

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group