Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 2515
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Talenty znów na scenie

Wtorek, 16 kwietnia 2019, 12:10
Aktualizacja: Środa, 17 kwietnia 2019, 10:41
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Talenty znów na scenie
Fot. Org
W Klubie "Kwadrat" Jeleniogórskiego Centrum Kultury odbyło się już czwarte spotkanie muzyczne utalentowanych jeleniogórzan w ramach imprezy "Mikrofon dla artystycznie uzdolnionych". Na scenie pojawiło się wielu niezwykłych ludzi, a na widowni zasiadła licznie przybyła publiczność. Tym razem nie zabrakło też gości specjalnych.

Podczas ostatniego spotkania nowo odkryte talenty podziwiali m.in. przewodniczącego Rady Miasta Wojciech Chadży czy Ewa Kusiak, babcia występującej Natalii Stich. Na estradzie wystąpił natomiast m.in. były rektor KPSW, Henryk Gradkowski, który zaśpiewał kultową piosenkę „Ta ostatnia niedziela”.

Na koncercie barwnie zaprezentował się folkowy zespół Szklarki z Piechowic. Ładnym wokalem i ambitnym repertuarem publiczność zachwyciła 13- letnia Natalia Stich. Zaśpiewała dwie piosenki, „Dłoń” oraz piosenkę „Wbrew Grawitacji”, która jest głosem potrzeb pokolenia młodzieży, wyrażania ich obaw i nadziei na przyszłość. Zachwyciła także wokalistka Halina Krakowiak.

Podobał się również wokalista Ryszard Stańko, który zaśpiewał dwie piosenki do własnego, gitarowego akompaniamentu. Oczarowali też soliści zespołu Perfectum: Alicja Mazuro, Małgorzata Mitraszewska, Anna Czajewicz, Sławomir Darul oraz Jerzy Wrona.

To było niezwykłe spotkanie, a dla nas wielki zaszczyt gościć tak znakomite osoby – podsumowuje pomysłodawczyni imprezy i prowadząca Alfreda Rękowska. - Zapraszam na kolejne spotkanie, które odbędzie się w maju. Wcześniej można zgłosić się też w każdą środę w godzinach 16.30 – 18.30, do JCK przy Placu Bankowym 28-30 na przesłuchanie – dodaje organizatorka.

Twoja reakcja na artykuł?

7
64%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
27%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group