Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 6931
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Szkoła Podstawowa nr 7 zaprasza na Dzień Otwarty

Wtorek, 15 marca 2016, 8:01
Aktualizacja: 8:03
Autor: SP 7
Jelenia Góra: Szkoła Podstawowa nr 7 zaprasza na Dzień Otwarty
Fot. SP 7
Jeleniogórska Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza ma zaszczyt zaprosić 17 marca, tj. w czwartek, o godz. 17.00 na Dzień Otwarty Szkoły pod hasłem „W poszukiwaniu wiosny”.

Dzień Otwarty Szkoły w „Siódemce” organizowany jest już po raz jedenasty i skierowany dla rodziców i ich dzieci 6- i 7-letnich.

Ruszamy o godzinie 17.00 występami artystycznymi naszych uczniów, przygotowanych i realizowanych w ramach kół zainteresowań i zajęć pozalekcyjnych. Kolejnym punktem programu są zajęcia otwarte, m.in. z języka angielskiego, zajęcia muzyczno-ruchowe wg metody Doroty Dziamskiej – ruch i działanie plastyczne „Gdzie ta wiosna?”, zabawy z doświadczeniem „Co się dzieje gdy…” i warsztaty z gliną „Wiosenne figurki”, spotkanie z rodzicami i dyrektorem naszej szkoły oraz konsultacje z dyrektorem, specjalistami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz nauczycielami naszej szkoły.

Zainteresowanych Rodziców oraz Dzieci serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej szkoły i zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, opiekuńczą oraz szerokim zakresem zajęć.

Przyjdź, zobacz, oceń sam.

Zapraszamy!

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Adama Mickiewicza
w Jeleniej Górze
ul. Sudecka 53
tel.: (75) 75-233-35

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group