Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 2684
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Szklane obrazy na warsztatach w GOK

Piątek, 19 lipca 2019, 8:13
Aktualizacja: Sobota, 20 lipca 2019, 7:00
Autor: WAC
Mysłakowice: Szklane obrazy na warsztatach w GOK
Fot. GOK
Warsztaty malowania na szkle były kolejnym działaniem w ramach projektu ”Wakacyjna Akademia Pana Kleksa”, realizowanego w Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach

W warsztatach brało udział około 30 dzieci. W roli instruktorek wystąpiły pracownice GOK - u i gminnej biblioteki - Agnieszka Birulo i Celina Białowąs.Tematyka prac związana była z bohaterami bajek.

Realizacja projektu pn.”Wakacyjna Akademia Pana Kleksa” trwa od czerwca. Grupa dzieci i młodzieży uczestniczy w zajęciach, które przybliżają książkę autorstwa Jana Brzechwy - mówi dyrektor GOK Marianna Ostrowska. - Do tej pory w ramach projektu odbyły się spotkanie literacko – filmowe, warsztaty krawieckie, warsztaty filmowe oraz zajęcia malowania na szkle. W wymienionych działaniach uczestnicy poznawali książkę oraz film, szyli własnoręcznie swoich ulubionych bohaterów, uczyli się tworzenia filmów, poznawali tajniki zawodu filmowca oraz tworzyli własne obrazki na szkle. Wszyscy bardzo chętnie biorą udział w Akademii Pana Kleksa, ponieważ każdy może realizować swój pomysł w formie, jaka najbardziej mu odpowiada.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
50%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group