Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 6636
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: “Szalone nożyczki” w Gołębiewskim

Sobota, 3 lutego 2018, 14:13
Autor: Manu
Karpacz: “Szalone nożyczki” w Gołębiewskim
Fot. Teatr Palladium
10 marca (w sobotę) o godz. 20.00 na scenie teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu zaprezentowany zostanie gościnny spektakl “Szalone nożyczki” autorstwa Paula Pörtnera w reżyserii Jakuba Erlicha w wykonaniu Teatru Palladium z Warszawy.

Punktem wyjścia projektu jest kultowy i uwielbiany scenariusz “Szalone nożyczki”, utwór ten grany jest w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad pięćdziesięciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa.

Rzecz dzieje się w salonie fryzjerskim. Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Zwyczajny dzień pracy, rozmowy o pogodzie, dowcipy, aktualności z życia codziennego. Piętro wyżej, nad salonem mieszka wielka gwiazda, pianistka, której częsta i głośna gra powoduje nerwową atmosferę w akustycznym wnętrzu salonu fryzjerskiego. Kiedy artysta fryzur zajmuje się całą plejadą barwnych charakterów, dochodzi do morderstwa – właścicielka lokalu nie żyje. W salonie przebywa inspektor policji, który zamyka salon i rozpoczyna śledztwo. Świadkami w sprawie będą…widzowie. Właśnie ich spostrzeżenia i decyzje związane z bohaterami wpłyną na ostateczne zakończenie sprawy. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i uwielbiany przez Publikę całego świata!

Grają: Krzysztof Ibisz/Leszek Żurek, Michał Piróg, Leszek Stanek, Alan Andersz, Dominika Gwit i Joanna Kupińska.

Scenografię opracowała Zofia Plota, kostiumy - Agnieszka Sasim, produkcja - Kamila Polak.

Liczba miejsc ograniczona. Pomysłodawcą i koordynatorem wydarzenia jest firma EMY. Rezerwacja telefoniczna: 533-509-857, e-mail: scenateatralna@gmail.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group