Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 4597
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Szał zakupów trwa w najlepsze

Niedziela, 21 grudnia 2008, 16:06
Aktualizacja: 16:09
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Szał zakupów trwa w najlepsze
Fot. Aleksandra Dolas
Aż pięć dni świętowania czeka nas w tym tygodniu. Bez zakupowej gorączki nie może się obyć. W hipermarketach panuje tłok jak rzadko kiedy.

Szał bożonarodzeniowych zakupów właśnie trwa. Przed niektórymi placówkami handlowymi trudno znaleźć wolne miejsce. Największy tłok jest – jak wynika z relacji naszych Czytelników – w Tesco. W tym markecie, bowiem, realizowana jest większość świątecznych bonów, jakimi zakłady pracy obdarowały swoich pracowników. Ale przed Carrefourem nie jest lepiej. Zdjęcie parkingu przed tym marketem nadesłała nam Ola Dolas.

Jednak prawdziwego szturmu na sklepy handlowcy spodziewają się jutro i pojutrze. Wielu jeleniogórzan jak co roku odkłada zakupy na ostatnią chwilę. To tylko przyczynia się do większych kolejek. Nie tylko w centrach handlowych, ale i popularnych sklepach z najbardziej poszukiwanymi prezentami, na przykład w salonie Empik. Na razie policja nie odbnotowała większych incydentów poza drobnymi kradzieżami sklepowymi.

Większość sklepów będzie otwarta do godzin popołudniowych w Wigilię. W Boże Narodzenie markety będą nieczynne. Zmiany zapowiada też Miejski Zakład Komunikacyjny. Wigilijny kurs autobusu MZK linii TES zostanie 24 grudnia z godz. 17 na 16. 30 i zakończy obsługę tej linii w środę. W dniach 25 i 26 grudnia (Boże Narodzenie) oraz 1 stycznia przyszłego roku autobus nie wyjedzie w trasę. Z kolei między świętami a sylwestrem „TES” będzie kursował jak dotychczas.

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group