Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 5513
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Sypnie porządnie śniegiem w Sudetach?

Niedziela, 3 stycznia 2016, 8:10
Aktualizacja: 8:16
Autor: interferie.pl
Region: Sypnie porządnie śniegiem w Sudetach?
Fot. interferie.pl
Zima w Sudetach rozpoczęła się bardzo łagodnie i wiele osób zastanawia się, jakich temperatur możemy spodziewać się w styczniu i podczas ferii zimowych. Aktualne prognozy wydają się coraz bardziej optymistyczne.

Narciarze, planujący górski wypad do Szklarskiej Poręby w pierwszej połowie stycznia, najprawdopodobniej będą mieli szczęście, bo temperatury mają spaść do minus 10 stopni w nocy, aby później utrzymywać się na poziomie kilku stopni poniżej zera. Podobnie ma być w Świeradowie-Zdroju.

- Chociaż porządnych zasp nie widać obecnie w Karkonoszach i Górach Izerskich, nie narzekamy na brak zainteresowania pakietami wypoczynkowymi w sportowych hotelach INTERFERIE w Szklarskiej Porębie i Świeradowie-Zdroju. Goście korzystają z aury jeżdżąc po znakomicie przygotowanych ścieżkach rowerowych, spacerując po pełnych słońca górach i wypoczywając w strefach SPA. Jako hotelarze jesteśmy dobrze przygotowani na powitanie prawdziwej zimy, czekamy tylko na sygnał startowy – mówi Łukasz Kubacki, Marketing Manager grupy hoteli i obiektów INTERFERIE.

Wydajność armat śnieżnych, które czekają już w gotowości na sudeckich stokach, będzie wyższa przy spodziewanych przymrozkach, co pozwoli na wytworzenie odpowiedniej ilości śniegu w krótkim czasie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group