Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 5439
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sygietyńskiego przejezdna, ale remontu jeszcze nie koniec

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 23 kwietnia 2011, 7:17
Aktualizacja: Niedziela, 24 kwietnia 2011, 7:47
Autor: Agrafka
Fot. Agrafka
Niedługa, ale jakże ważna ulica na Zabobrzu, której remont utrudnił nieco komunikację autobusów różnych przewoźników, już jest przejezdna. Nie zostały jednak ukończone na niej prace w pełni, bowiem brakuje jeszcze oznakowania poziomego i niektórych znaków pionowych.

Mieszkańcy Zabobrza III nie raz mogli zauważyć autobusy PKS-u np. ze Świdnicy, których kierowcy niepoinformowani o przeniesieniu tymczasowego przystanku z ulicy Sygietyńskiego, musieli błądzić i krążyć po ciasnych uliczkach największego osiedla w mieście. Ale dziurawa jeszcze kilka miesięcy temu ulica Sygietyńskiego dziś już błyszczy w słońcu, które odbija się od nowo położonego asfaltu.

- Zostały już ukończone prace nawierzchniowe na jezdni. Ponieważ inspektor dopuścił ten odcinek do ruchu, droga została otwarta. Od kościoła Św. Jana Apostoła i Ewangelisty aż do poczty został wymieniony asfalt, pod którym umieszczono siatkę zabezpieczającą. Odnowione także zostały chodniki i trawniki. Pozostało jeszcze do wykonania oznakowanie poziome i uzupełnienie oznakowania pionowego, co powinno być zrobione w ciągu najbliższych dwóch tygodni – poinformował Czesław Wandzel, dyrektor Miejski Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group