Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 4933
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Sygietyńskiego przejezdna, ale remontu jeszcze nie koniec

Sobota, 23 kwietnia 2011, 7:17
Aktualizacja: Niedziela, 24 kwietnia 2011, 7:47
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Sygietyńskiego przejezdna, ale remontu jeszcze nie koniec
Fot. Agrafka
Niedługa, ale jakże ważna ulica na Zabobrzu, której remont utrudnił nieco komunikację autobusów różnych przewoźników, już jest przejezdna. Nie zostały jednak ukończone na niej prace w pełni, bowiem brakuje jeszcze oznakowania poziomego i niektórych znaków pionowych.

Mieszkańcy Zabobrza III nie raz mogli zauważyć autobusy PKS-u np. ze Świdnicy, których kierowcy niepoinformowani o przeniesieniu tymczasowego przystanku z ulicy Sygietyńskiego, musieli błądzić i krążyć po ciasnych uliczkach największego osiedla w mieście. Ale dziurawa jeszcze kilka miesięcy temu ulica Sygietyńskiego dziś już błyszczy w słońcu, które odbija się od nowo położonego asfaltu.

- Zostały już ukończone prace nawierzchniowe na jezdni. Ponieważ inspektor dopuścił ten odcinek do ruchu, droga została otwarta. Od kościoła Św. Jana Apostoła i Ewangelisty aż do poczty został wymieniony asfalt, pod którym umieszczono siatkę zabezpieczającą. Odnowione także zostały chodniki i trawniki. Pozostało jeszcze do wykonania oznakowanie poziome i uzupełnienie oznakowania pionowego, co powinno być zrobione w ciągu najbliższych dwóch tygodni – poinformował Czesław Wandzel, dyrektor Miejski Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group